Výlety

24.11.2012 jsme jeli společně s naším kamarádem Akimkem (basenji) do Hulína za naší kamarádkou Paw a její smečkou (3 x pitbull a jeden Německý pinč) Byla to krásná a klidná procházku, za asi 4 hodiny procházky jsme snad potkali pouze dva psy, byla to krásná relaxace oproti Ostravě, kde je plno lidí a psů. Určitě se tam brzy vrátíme :-)

 

20.-21.2012 Víkend v Jílové u Prahy - opět jsme jeli do Jílového navštívit naše Pražské kamarády, v Ostravě měli krásně slunečno a v Jílovém byla zima a strašná mlha, ale i tak se nám to moc líbilo :-)

 

Od 28.-30.9.2012 jsme strávili skvělý prodloužený víkend V Heřmanově Měštci. Počasí nám docela přálo, jen jeden den pršelo, ale to až k večeru. Měli jsme možnost s pejsky jít na úžasnou louku, kde se mohli krásně vyběhat a kousek byl i velice krásný parčík a spoustu vody, což mí nezbedníci velice ocenili.

25.-26.8.2012 Westí sraz na Slovensku - Zvolen Luterův Ranč

Autor: Ing. Tomáš Čontofalský

 

Od 11.-18.8.2012 jsme strávili skvělou dovolenou v Jevišovicích (Jížní Morava) byla to skvělá dovolená. Ani jeden den nám nepršelo, z tohoto pobytu jsme si 5 dní coursingařili, zpočátku jsme měli kratší trať, ale do kopečka, pak jsme natáhli naviják na louku a pejsci si krásně zaběhali :-) Byli jsme jednou u přehrady, která nebyla moc pěkná, tak jsme se rozhodli pejsky okoupat a osvěžit v rybníku. Byl krásně čistý a nešel vůbec cítit rybinou a přitom, šli vidět spoustu kapříků jak skáčou ve vodě. Byl to úžasný pobyt, pejsi byli dá se říct neustále venku. Dovolenou jsme si skvěle užili, protože byla strávená se skvělími človíčky a pejsky :-) Ikdyž tam pár fenek háralo, tak jsme (já ani Guliverek) o nervíky nepřišli :-)

Foto Z D E

 

14.7.2012 Jsme přijeli navštívit rodinku do Bílovce, Sophinka tam měla svojí maminku (Berdie) a starší ségru (Auru), Faith se viděla s maminkou (Aurou) a babičkou (Berdie) a Guliverek tam měl maminku (Bow) a staršího bratříčka (Edwarda). Byl to skvěle strávený den, ikdyž nám začalo pršet. Šli jsme se taky podívat na štěňátka. Řeknu vám 12 westíků v jednom bytě, to je něco na mě - v dobrém slova smyslu, připadala jsem si jako v ráji :o)

Foto ZDE

 

6.7.2012 Jsme jeli na Prašivou a Košař, byl to příjemný celodenní výšlap. Celkově zde bylo osm pejsků - mí tři westíci, BOC Nio, Gordonsetřice Caja, kříženečka Jess a kokřice Nikita s JRT Amy. Byl to skvělý výlet, už se těšíme na další :)

Foto ZDE

Fota Janči Braunerové ZDE

Koláž vytvořena z fotek Janči Braunerové

 

 

19.5.2012 jsme se vypravili na Hlučínské jezero s naši novou kamarádkou JRT Vanilkou smiley Moc se nám tam líbilo, bylo tam spoustu mrtvých ryb laugh Guli se v jedné i vyválel, naštěstí nesmrděl. Pak mi chtěli společně v čele se Sophčou jednu mrtvou vylovit na břeh - prý když mám ty rybičky tak ráda, tak ať si můžu dát na večeři (nemám ráda ryby, je mi z nich špatně). Všem se tam moc líbilo, Faith si i zaplavala, Soph byla ryba ve vodě laugh a ikdyž Guliverek neplaval, tak si myslím, že se mu voda moc líbí.

FOTKY ZDE :O)

 

28.-29.4.2012 jsme si udělali báječný výlet na Říp (Soph chtěla na prohlídku do rotundy laugh ) poté jsme šli v tomto horkém počasí pejsky vykoupat do Pískovny, kde se jim moc líbilo. Cestou jsme se stavili pogratulovat našim kamarádům ke složení zkoušet do Štětí a pak jsme jeli do Zlosyně, kde jsme šli s pejsky opět k vodě.

Neděli jsme strávili na cvičáku v Jílovém, kde jsme měli coursing, holky si 3 x zaběhaly, první běh sice Faith narazila do kuželu, ale nic se ji naštěstí nestalo, druhý běh se rozutíkala za kuželem a třetí už běžela suverenně. Soph miluje coursing tak moc, že se od navijáku a střapce ani nehla, i přes naléhaní, že na ni pere sluníčko a ať má rozum, že by měla jít do stínu. Doufala, že se stane nějaký zázrak a střapec se pohne laugh

VÍKEND BYL NAPROSTO LUXUSNÍ A DĚKUJEME VŠEM, KDO SE NA NĚM PODÍLEL !!!!!

ZDE FOTKY - I. ČÁST

ZDE FOTKY - II. ČÁST

 

 

 

 

Fotky z minulého roku ZDE

 

 
 
 
 
TOPlist