Coursing

Coursingových závodů se stále účastníme, kde neuvěřitelná Sophie stále vyhrává a Faith a Guliver se pouze pořád přetahují o 2. a 3. místo SNAD SE JEDNOU DOČKÁME I JINÉ WESTÍ KONKURENCE!!!

Dear Sophie se stala pro rok 2013

MISTREM ČR

MISTREM MORAVY

COURSING WINNER S NEJVYŠŠÍM POČTEM BODŮ ZE VŠECH SKUPIN

27.7. Hynčice pod Sušinou

Soph - 1. místo

Guliver - 2. místo (jeho první závod)

Faith - 3. místo

Dráha byla velice náročná, protože se běhalo na horách, tedy do kopce. Soph byla jak dostihový kůň. Letěla jak drak kopec nekopec. Guliver a Faith ji moc nestíhali. Ale i tak jsem na ně moc hrdá. Tráva nebyla zrovna nejnižší a broučci se neztratili :-)

 

28.4. Radslavice

Soph - 1. místo

Faith - 3. místo

 

6.4. Medlánecký sysel

Holky si zaběhly svůj první coursingový závod. Soph byla na prvním místě a Faith na druhém

 

Sophi, Faith i Guliver splnili licenční certifikáty :-)

 

Naši zimní dovča (11 dní) byla ve znamení coursingů :-)

Celkově jsme byli 5 x

První předvánoční byl v Havířově, 22.12.2012, po dlouhé době jsme viděli JRT Vanilku a kamarádku Vipetku Lolinku, byla zima, ale Hanča s Vanilkou nás ubytovaly v jejich autě a hned bylo teplo. Velké mínus při coursingu v zimních měsících je to čekání, na jaře a v létě si sednete na trávu a nic neřešíte :-) Ale zase na druhou stranu má to velké plus pro pejsky, aspoň jim není takové vedro a asi i podávají lepší výsledky a lépe se jim běhá než ve vedrech :-)

Odkaz na video http://www.youtube.com/watch?v=hioeaShULc8&list=UUf0pnu42pNzoA6riZJWPSJg&index=2

26.12.2012 jsme byli po dlouhé době na coursingu v Ostravě, Lhotce, který pořádala Zlatka, tady tato louka je krásně přehledná. Opět nám počasí přálo (teda spíše pejskům)

Odkaz na video http://www.youtube.com/watch?v=oIYx_eBio6E&list=UUf0pnu42pNzoA6riZJWPSJg&index=1 

Byli jsme také 27.12. v Opavě, 29. a 31.12. v Havířově, videa ještě nemám zpracované, v nejbližší době dodám

4.11.2012 Coursing, Radslavice, licence

15.9.2012 Coursing Bohumín

2.9.2012 Coursing, Ostrava, Lhota

30.8.2012 Coursing Bohumín

Faith a Soph                                        Guliver a Faith                                 Soph a Guliver

Photos by Lenka Wami Blachová

V období od 11.-18.8.2012 si moji pakošci zaběhali celkem 5 x coursing (měli dva běhy za den). Z počátku byla trať krátká, ale pejsci to měli stížené tím, že terén byl hodně do kopce. Poté se naviják natáhl na louce a toto už bylo na vytrvalost :-) Moc si to moji coursingoví nadšenci užili :-) Guliverek si poprvé zaběhal stejnou trať jako holky a celý pobyt běhali ve trojici :-) Jak jsem viděla Guliverka běhat coursing samotného, tak jsem myslela, že bude hodně konkurovat Sopháčkovi, ale nebylo tomu tak, Sophinka byla bezkonkurenčně nejrychlejší a killovala vždy strapeček jako první, Faithice a Guliverek běželi zhruba stejně.

24.6.2012 Jsme byli po dlouhé době na coursingu a ještě po delší v Kunčičkách. Jelikož Soph měla v ten den narozeniny, tak lépe to nemohlo ani vyjít. Všichni si krásně zaběhali. Holky pěkně běžely (bylo docela horko) a Guliver si svůj samostatný půlběh taky moc pěkně zaběhal. Uvažiji, že holkám nechám udělat licenci. Guliverkovi samozřejmě taky, ale ten na to ještě nemá potřebné měsíce.

Fotky ZDE

3.6.2012 Jsme opět jeli na trénink coursingu do Bohumína na Kentucky ranč a velkou novinkou je, že poprvé si zaběhl 2 x poloviční trať náš Guliverek. Myslím, že byl šikovný a moc mu to šlo, měl i krásný kill na konci :-)

FOTKY OD WAMI ZDE

VIDEO ZDE          

Zpracovatel: Janča Braunerová, Fotografie: Lenka Wami Blachová, Natáčení: Jiřina Kuželová - děkujeme holky :)

20.5.2012 Po třech týdnech si holky zase zacoursingařily a to na ranči v Bohumíně, kde byli koníčci. Poté jsme se šli zchladit do Kališova jezera

FOTKY ZDE

 

 

Po skoro měsíční pauze obět na coursingu 14.4.2012 smiley

VÍCE ZDE
 

Poprvé jsme vyzkoušeli coursing 24.3.2012 a moc se to holkám líbilo (Guliverek je ještě na coursing maličký, tak jen koukal, ale myslím, že mu to později půjde moc pěkně, koukal s holkama a naší kamarádce nedal pořád pokoj a běhal za stopovačkou jako zkušený coursingář laugh)

Tréningy bohužel nejsou vypsávány pravidelně, proto jsme se rozhodli, že vyzkoušíme AGILITY smiley

 

Odkazy na videa z coursingu smiley

 

http://www.youtube.com/watch?v=MTeco6TxxEU

http://www.youtube.com/watch?v=aeP3qIiTI9o&feature=youtu.be

 

Za videa děkujeme Ireně Němcové

 
 
 
 
TOPlist